Taneční kurzy pro dospělé

kulturní dům

       POŘÁDÁ TANENČÍ KURZ PRO DOSPĚLÉ

– lektor Jakub a Lenka Dávidkovi
– přihlášku zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Co se naučíte?
Naučíte se tančit figury latinskoamerikých tanců a standardních tanců. Konkrétně: Cha-Chu - Rumbu -  Jive - Salsa - Waltz - Tango - Valčík - Quickstep - Polka. 

Způsob výuky: 
Výuka založena na příjemné atmosféře a dobré pohodě na kurzu. Snahou je vytvořit neformální prostředí a špetku humoru tak, aby se každý na kurzu cítil co nejlépe. Zejména pro muže jsou tanční skličující zážitek a proto na lekcích není vyžadující společenský oděv. 

Nejdůležitější je, abyste si se svým partnerem kurz užili a trochu se tak rozptýlili od denní rutiny pracovního dne. 

Co tedy na sebe? 
Pánové pohodlné kalhoty nebo džíny. Triko, triko s límečkem nebo košile. Záleží na vás v čem se cítíte dobře a uvolněně. Pohodlná obuv. 
Dámy sukně, šaty či leginy. Triko nebo halenka. Baleríny nebo boty na podpatku. Abyste se cítily také uvolněné a přitom sexy :-)

 

kurzy

Kurz latinskoamerických tanců pro dámy

Kurz latinskoamerických tanců pro dámy

 

Kurzy  cvičení Pilates 2023 podzim / zima

Kurzy cvičení Pilates 2023 podzim / zima

 

 

Myška

Myška

 

Taneční kurzy pro dospělé

Taneční kurzy pro dospělé

 

Kulturní dům Dolní Benešov
je zde pro Vás

Kulturní dům je příspěvkovou organizací města Dolní Benešov.
V regionu patří k objektům s největší kapacitou, s kvalitní vybaveností a výhodnou lokací. V KD je možno konat kulturní, společenské, vzdělávací akce v různém rozsahu. K dispozici je velký sál s kapacitou 420 osob. Jeviště odpovídá vybavením požadavkům zájezdových divadel, koncertů velkých hudebních těles. K dispozici je dále přísálí s kapacitou cca 80 míst a barem pro oslavy, školení, projekce atd.

benesovdolbendkudyznudyinformuji

Všechna práva vyhrazena, Copyright kddb.cz - Kulturní dům Dolní Benešov
Tvorba webových stránek: Poradnyweb.cz